Придбання та доставка товарів з Англії, США та Європи

Придбання та доставка товарів з інтернет-магазинів Англії, Америки, Германії, Польші на наступних умовах:

Ціна яка зазначена на сайті +7% (комісія) + вартість ваги за кілограм ( Англія – 3 фунта, Америка літаком – 8,5 доларів, Америка морем – 6,5 доларів, Германія – 3.5 євро за кг., Польша – 7,5 злотих за кг.). Шип ( якщо він є у магазині) поділяється на всіх.

Як це відбувається:

  • ви заходити до Інтернет магазинів (основний перелік яких зазначено нижче);
  • вибираєте товар який вас цікавить;
  • гіперпосилання  вибраного товару висилаєте на електрону адресу з зазначенням назви, вартості, розміру;
  • пересилаєте кошти на картку Приватбанку за орієнтовним курсом який зазначено на сайті (уточнюємо по телефону, вайберу);
  • через 2-4 тижні після надходження товару в Україну, оплачуємо 7 % комісії, вагу доставки в Україну;
  • ми відправляємо товар на Вашу адресу.

Слід знати що вартість доставки в Україну розраховується з реальної вага (не округлюється). Шип магазину ділиться між всіма учасниками викупу, тобто, якщо в магазині George шип дорівнює 2,95 фунтів, а в викупі приймають участь 4 учасника, то до вартості товару потрібно додати 0,74 фунтів.

Якщо Вам потрібно підібрати магазин, або речі, отримати більше детальну інформацію зателефонуйте нам, напишіть на електронну адресу rechi_dm@ukr.net , або напишіть у Viber (+380632368926).

Група у Facebook https://www.facebook.com/rechidlyamalechi.com.ua/

Перелік основних магазинів та стислий опис:

Модний бренд із Великобританії, названий в честь свого засновника.

Жордж Девіс (George Davies) — засновник бренду, який розробив всю концепцію марки. Сьогодні це друге за величиною виробництво на території Англії. Одяг марки George (Джордж) завжди радує покупця своєю різноманітністю. Тут ви з легкістю знайдете наряд для будь-якого члена сім’ї. Чоловічий, жіночий, дитячий одяг, взуття, аксесуари наведені в повному асортименті на будь-який вік і у всіх розмірів. При чому якість і дизайн не поступається самим модним, ультра сучасним брендам, а ціни неймовірно низькі для такого відомого бренду, та й ще з таким похвальним якістю продукції.

Марка одягу із Великобританії, бренд F&F (Florence&Fred) представляє достатньої широкий спектр товарів в мережі TESCO, що само за себе вже каже о бездоганній якості. Вся лінійка одягу від бренда F&F відрізняється високою якістю та особистим стилем, відмінним співвідношенням вартості та якості що достатньо характерно для Англійського одягу . Діти, які носять одяг от F&F, відчувають себе дуже комфортно та модно.

Найпопулярніший шведський бренд одягу та косметики, відмінною рисою якого є те, що це досить модний та якісний одяг за дуже доступними цінами. Штаб-квартира — у Стокгольмі.

Історія цього бренду починається з 1947 року, коли Ерлінгом Перссоном був відкритий магазин жіночого одягу Hennes (швед. «для неї») у місті Вестерос, Швеція. Пізніше, в 1968 році Ерлінг Перссон купує магазин для мисливців і рибалок Mauritz Widforss. В асортимент додається лінії одягу для чоловіків і дітей, назва компанії змінюється на Hennes & Mauritz.

Найбільший британський виробник одягу. Компанії належить більше 885 магазинів, з них 600 — у Великобританії, а решта 225 — в 40 інших країнах.

Marks & Spencer завжди був відомий як виробник одягу, але, починаючи з 2000-х років, компанія освоїла і інші напрямки, серед яких: продукти, товари для дому, меблі, технології, товари для краси, фінансові послуги і т. д. На сьогодні магазини Marks & Spencer являють собою повноцінні торгово-розважальні комплекси з продуктовими супермаркетами, кафе, розважальними закладами і т. д.

Компанію Marks & Spencer заснував Майкл Маркс — єврейський емігрант з міста Слонім (нині територія Білорусі). Він відкрив penny bazaar (Marks Penny Bazaar) в порту Хартлепул (Північно-Східна Англія), де продавав шпильки і інші товари. У 1884 році Маркс переїхав до Лідс, де познайомився з Томасом Спенсером і об’єднав його бізнес зі своїм. Нову компанію назвали Marks and Spencer. Перший прилавок Marks and Spencer відкрили в Leeds Kirkgate Market, де в пам’ять про цю подію в нинішній час встановлено золотий меморіальний годинник.

Marks and Spencer, яких називали Marks and Sparks, Markses або M & S, створили собі ім’я в XX столітті на продажах виключно британських товарів. Вони стали надовго партнерами британських виробників і продавали одяг та продукти під маркою St Michael (торгова марка зареєстрована в 1928 році) в честь співзасновника бізнесу — Майкла Маркса. Ними проводилася політика повного грошового відшкодування за невикористані речі, незалежно від дати придбання. У 2005 році компанія дозволила повертати речі тільки протягом 90 днів. Таку лояльну політику повернень не проводила жодна відома британська компанія.

Британська мережа магазинів моди та домашнього вжитку, розташована в місті Knowsley,  Великобританії. Він був створений Джоном Харгрівсом у 1985 році. Маталан має 217 магазинів у Великобританії. Нинішнім керуючим директором Matalan є Джейсон Харгрівс.

Маталанські магазини загальною площею 30000 квадратних метрів (2800 м 2 ). Більшість магазинів Маталан розташовані за межами міста, виходячи з концепції, яку Джон Харгрівз виявив успішним у Америці, і що він запустив у Престоні в 1985 році. Кожен магазин, як правило, ділиться на чотири відділення: жіночі, чоловічі, діти, і посуд.

англійська компанія, що спеціалізується на товарах для дітей до 10 років та товарах для майбутніх мам. Бренд Mothercare відомий в усьому світі і в Україні.

Підприємець Селім Зілха і сер Джеймс Голдсміт відкрили свій перший магазин Mothercare в 1961 році в графстві Суррей, Англія. Спочатку бізнес був орієнтований лише на візочки, дитячі меблі та одяг для вагітних, але згодом асортимент товарів поповнився одягом для дітей до п’яти, а згодом – до десяти років. Зараз Mothercare пропонує широкий вибір одягу, меблів, постільної білизни, аксесуарів для годування та купання, спеціального обладнання для подорожей. В асортименті магазинів також є інноваційні продукти, з якими споживач часто мало знайомий. Магазини обслуговують клієнтів в Сполученому Королівстві, в Європі, на Близькому Сході, в Африці і на Далекому Сході.

Компанія яка заснована у 1869 році. Виготовляє високо якісний одяг, та взуття.

Американська інтернет компанія, он-лайн майданчик для проведення аукціонів і торговельний веб-сайт, на якому приватні та юридичні особи здійснюють продаж та купівлю різноманітних товарів та послуг.

Інтернет — аукціон було засновано з назвою AuctionWeb в місті Сан Хосе, Каліфорнія, США, 5 вересня 1995 року уродженцем Франції ірансько-американського походження П’єром Омідяром (Pierre Omidyar).

Британська транснаціональна корпорація, основним напрямом діяльності якої є продаж продуктів і товарів загального вжитку. Штаб-квартира компанії знаходиться в Чесханті Велика Британія. Компанія має магазини в 14 країнах Азії, Європи та Північної Америки і є лідером продуктового ринку у Великій Британії (де вона має частку ринку близько 30 %), Малайзії, Ірландії і Таїланду.

Назва «Tesco» вперше з’явився в 1924 році, після того, як Коен придбав партію чаю у компаніїї T.E. Stockwell і об’єднав ініціали з першими двома букви свого прізвища (Cohen). Перший магазин Tesco був відкритий у 1929 році в графстві Міддлсекс, що в Північному Лондоні. Його бізнес швидко розвивався, і до 1939 року у нього було більше 100 магазинів Tesco по всій країні.

На початку своєї діяльності компанія була представлена лише у сегменті продуктових магазинів, проте з початку 1990-х років стратегія Tesco дещо змінилась: її бізнес став більшою мірою диверсифікований географічно і в таких областях, як роздрібна торгівля книгами, одягом, електронікою, меблями, бензином і програмним забезпеченням; фінансові послуги; телекомунікаційні та інтернет — послуги; завантаження музики. Внаслідок цього кількість магазинів зросла з 500 в середині 1990-х до 2500 п’ятнадцять років потому.

Американська компанія, що спеціалізується на роздрібній торгівлі іграшками, одягом та іншими товарами для дітей. Компанія була заснована у 1948 році в місті Вашингтон. Мережа Toys «R» Us володіє понад 850 магазинами у США та 750 магазинами у 38 країнах світу.

Аmazon — один із перших інтернет — сервісів, який створений у липні 1994 року американським підприємцем  Джеффрі Безосом орієнтований на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет. Компанія веде експансію на ринки інтернет — торгівлі в усьому світі. Станом на 2017 рік Amazon має окремі сайти для роздрібної торгівлі у США, Великій Британії, Ірландії, Франції, Канаді, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландах, Австралії, Бразилії, Японії, Китаї, Індії та Мексиці.

Є частиною сім’ї  Littlewoods Clearance . Компанія продає як речі так і електроніку. Має 10 роздрібних магазинів по Великобританії, в яких працює понад 400 співробітників.

У Bargain Crazy, ви знайдете великі бренди за низькими цінами. Компанія спеціалізується на представленні улюблених брендів зі знижкою до 80 % від початкової ціни каталогу. На сайті можна знайти все від жіночого до чоловічого одягу, дитячий одяг, предмети домашнього побуту та електрообладнання.

Bargain Crazy займається реалізацією ведучих брендів Adidas, FCUK, G-Star RAW, Lipsy, Nike и Superdry. Ви можете бути впевнені що продукція на 100 % є оригінальною.

Велика та популярна британська компанія в репертуарі якої є модний одяг, постільна білизна, оригінальні світильники, різноманітна меблі та стильний посуд.

Перший магазин був відкритий у Лондоні у 1928 році. На сьогодні компанія нараховує 186 магазинів, які знаходяться на території Великобританії та 18 магазинів розташованих за межами британських островів. Загалом компанія забезпечила робочими місцями 12 тисяч основних співробітників. На міжнародний рівень компанія вийшла в 1985 році.

Одяг який випускає даний бренд BHS відрізняється оригінальністю, високою якістю та прекрасним видом. Одяг адресований тим хто любить класику, вважає за краще носити речі із натуральних матеріалів.

Фірми була створена у 1865 році та починала з виготовлення нижньої білизни для дорослих. В 2005 році фірма придбала OshKosh B’Gosh.

Сьогодні бренд Carter’s – це один із самих старих та найбільш признаних фірмових торговців одягу для маленьких дітей в США.

Carter’s  це провідна марка одягу для маленьких діток від народження до 7 років. Також фірма виготовляє подарунки та аксесуари для малюків.

Компанія заснована у 1965 році. Американський роздрібний продавець дитячого одягу та аксесуарів. Компанія продає одяг под. брендами Children’s Place, Place и Baby Place. Станом на 2015 рік Компанія управляла 1085 магазинами у Сполучених штатах, Канаді, Пуєрто-Ріко, інтернет магазині www.childrensplace.com та мала 90 міжнародних магазинів, відкритих та керованих її партнерами на умовах франчайзингу у 12 країнах.

Early Days – це виробник відмінного дитячого одягу. Головною перевагою одягу Early Days – це доступна ціна на продукцію високої якості. У одягу от Early Days ходять діти Англії, Ірландії, Германії, Іспанії, Португалії, Голландії, Данії та Бельгії.

Німецька мережа супермаркетів, що присутня у більшості країн Європейського Союзу і розвивається на ринках Австралії, США. Належить Lidl Stiftung & Co. KG.

Мережа Lidl включає понад 4500 філіалів по всьому світу. Штат компанії складається майже з 80 тис. співробітників. Управління філіалами відбувається централізовано з головного офісу.

Відкрийте для себе казкового світу LUPILU®, будь то при перетині гігантських калюж, при побудові сніговиків в бурхливому сніжному хаосі, або перемогти небезпечний розплідник динозаврів. З LUPILU® маленькі першовідкривачі і мандрівники повністю оптимально оснащені.

LUPILU® підтримує необхідність переміщення маленьких авантюристів і запрошує Вас грати в надійних і простих речах. LUPILU® це якісні речі, які розроблені таким чином, щоб дитям було приємно і комфортно.