Політика конфіденційності

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Сайт – інтернет-магазин, в мережі Інтернет розташований за адресою: https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/.

Адміністрація Сайту – https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/, що знаходиться за адресою: м Київ, вул. Милославська 4.

Користувач – юридична або фізична особа, яка свою персональну інформацію розмістила за допомогою реєстрації, Форми зворотнього зв’язку, або замовлення і на сайті з подальшою метою передачі Адміністрації Сайту даних.

Форма зворотнього зв’язку – спеціальна форма, де Користувач розміщує свою персональну інформацію для передачі даних Адміністрації Сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Справжня Політика конфіденційності визначає порядок захисту та обробки інформації про юридичних та фізичних осіб, які використовують Форму зворотнього зв’язку та реєстрацію на Сайті. Є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту.

2.2. Забезпечення належного захисту інформації про Користувача є Метою цієї Політики конфіденційності, а також збереження персональних даних від несанкціонованого доступу і розголошення.

2.3. Відносини, пов’язані зі зберіганням, розповсюдженням, збором, і захистом інформації про користувачів регулюються цією Політикою конфіденційності та чинним законодавством України.

2.4. Чинна редакція Політики конфіденційності розроблена Адміністрацією Сайту, є публічним документом, і доступна при переході по посиланню «Політика конфіденційності», будь-якому Користувачеві мережі Інтернет

2.5. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в цю Політику конфіденційності.

2.6. При внесенні змін до Політики конфіденційності, Адміністрація Сайту повідомляє про це Користувача шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на Сайті www.rechi-dlya-malechi.com.ua.

2.8. У Форму зворотного зв’язку, Користувач надає свою згоду з умовами данної Політики конфіденційності.

2.9. Адміністрація Сайту достовірність одержуваної інформації про Користувача не перевіряє.

3. УМОВИ І ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

3.1. За згодою Користувача його Персональні дані такі як: ім’я, прізвище, по батькові, e-mail, телефон та ін. Передаються Адміністрації Сайту.

3.2. При передачі персональних даних Користувачем Адміністрації Сайту, через оформлення замовлення, реєстрацію, та Форму зворотного зв’язку означає згоду на передачу персональних даних Користувача.

3.3. Адміністрація Сайту здійснює обробку персональних даних Користувача ( ім’я, прізвище, по батькові, e-mail, телефон та ін.), а також іншої інформації про Користувача, що надана їм за власним бажанням.

3.4. Адміністрація Сайту обробляє персональні данні Користувача з його згоди з метою надання продажу товарів, послуг запропонованих на Сайті.

4. ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані Користувача використовуються виключно за призначенням, зазначеної в п.3 цієї Політики конфіденційності та зберігаються на електронних носіях і

5. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Персональні дані Користувача використовуються з цією Політикою конфіденційності, а також для здійснення розсилки.

6. ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗНИЩЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Персональні дані Користувача можуть безстроково зберігатися на електронному носії сайту.

6.2. Персональні дані Користувача за ініціативи Адміністрації сайту без пояснення можуть бути знищені.

7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

Користувачі мають право на підставі запиту отримувати від Адміністрації Сайту інформацію, що стосується обробки його персональних даних.