Про нас

Інтернет магазин «Речі для малечі» створений 2017 році, розташований в місті Києві здійснює реалізацію речей відомих Англійських, Американських, Німецьких, Польських брендів.

Наші ціни є цікавими і на порядок нижчі ніж у великих інтернет супермаркетах тому що нам не потрібно утримувати великий персонал, платити за великі складські та офісні приміщення.

Про бренди

Реалізуємо такі відомі бренди як: Carter’s, George, F&F, Tu, Matalan, M&S, Mothercare, H&M, LUPILU та інші.

Вище вказані корпорації мають давню історію та розвинуті мережі по всьому світу. Так компанія Tu була заснована у 1869р., Matalan заснована у 1985 р. налічую 217 крамниць, M&S належать більше 885, з них 600 – у Великобританії, а 225 – в 40 інших країнах, George – це друге за величиною виробництво на території Англії.

Зазначені компанії здійснюють виготовлення, продаж різноманітного одягу та взуття для всієї родини на різні вікові категорії.

Про асортимент

Можна придбати убрання як дівчат та хлопчиків немовлят ( новонароджених ) від 0 до 3 років та і для дітей старшого віку. Асортимент є різноманітним, представлено тільки нові речі яки є дуже високої якості.

До найменувань які можна купити входять : чоловічки (сліпи), боді, слинявчики, шкарпетки, царапки, шапочки, піжами, комбінезони, ромпери, колготи, пелюшки (пледи), футболки, реглани, штани, плаття, нижня білизна (трусики, маячки), спідниці, сорочки.

Послуги посередника

За Вашим бажанням ми можемо викупити товари у інтернет магазинах Англії, Америки та Європи, та здійснити їх доставку особисто до Вас.

Завжди ради бачити у нас та з радістю відповімо на всі запитання та допоможемо підібрати те, що Вам потрібно!

Якщо у вас є питання, надішліть нам повідомлення