Про нас

Інтернет магазин «Речі для малечі» створений у 2017 році, розташований в місті Києві, здійснює реалізацію речей відомих англійських, американських, німецьких, польських брендів.

Наші ціни є цікавими і значно нижчими ніж у великих інтернет супермаркетах, тому що нам не потрібно утримувати великий персонал, платити за великі складські та офісні приміщення.

Приєднуйтесь до нас у Viber Присоединяйтесь к сообществу в Viber: “Речі для малечі https://invite.viber.com/?g2=AQB%2FAwzfITcfs0w%2Fmm2%2FENdY7O0R6MZQaFotlZDdk81PBmgzOgQi5CIAQjL611OG”

Контакти 

М. Київ, ВУЛ. Милославська, 4

Про бренди

Реалізовуємо речі таких відомих брендів як: Carter’s, George, F&F, Tu, Matalan, M&S, Mothercare, H&M, LUPILU та інші.

Вказані корпорації мають давню історію та розвинуті мережі у всьому світі. Так компанія Tu була заснована у 1869 р., Matalan у 1985 р. та налічують 217 крамниць, M&S належать більше 885, з них 600 – у Великобританії, а 225 – в 40 інших країнах, George – це друге за величиною виробництво на території Англії.

Зазначені компанії здійснюють виготовлення, продаж різноманітного одягу та взуття для всієї родини на різні вікові категорії.

Про асортимент

Можна придбати убрання як для дівчат та хлопчиків немовлят (новонароджених) від 0 до 3 років так і для дітей старшого віку. Асортимент є різноманітним, представлено тільки нові речі, дуже високої якості.

До найменувань, які можна придбати, входять : чоловічки (сліпи), боді, слинявчики, шкарпетки, царапки, шапочки, піжами, комбінезони, ромпери, колготи, пелюшки (пледи), футболки, реглани, штани, плаття, нижня білизна (трусики, маєчки), спідниці, сорочки.

Послуги посередника

За Вашим бажанням ми можемо викупити товари у інтернет магазинах Англії, Америки та Європи та здійснити їх доставку особисто до Вас.

Завжди раді бачити у нас, з радістю дамо відповіді на всі запитання та допоможемо підібрати те, що Вам потрібно!

Якщо у вас є запитання, надішліть нам повідомлення