Угода користувача

1. Загальні положення


1.1. Дана угода користувача (далі по тексту – Угода) відповідно до Цивільного кодексу України є публічним договором і розповсюджується на фізичні, юридичні особи (фізичні особи – підприємця), які здійснюють придбання товари в інтернет-магазині «Речі для малечі» https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/

1.2. Терміни та визначення
Якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижче наведені терміни мають такі значення:

          Акцепт – повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди

          Відвідувач – будь-яка фізична особа -, яка здійснює доступ до інтернет-магазину «Речі для малечі»

          Покупець – будь-яка особа, яка замовляє і оплачує товари у інтернет-магазині «Речі для малечі»

          Товар – речі які представлені для реалізації у інтернет-магазині «Речі для малечі»

1.3. Якщо Покупець, або Відвідувач не згодні з умовами даної угоди вони зобов’язані не користуватися інтернет-магазином «Речі для малечі».

Реєстрація у інтернет-магазині «Речі для малечі», означає, що Покупець /Відвідувач ознайомлені з даною угодою, розуміє і приймає її беззастережно і повністю.

 1.4. Ця Угода може доповнюватися та/або змінюватися Адміністрацією інтернет-магазину одноосібно без повідомлень.

 2. Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

2.1. Для формування замовлення Покупцю необхідно зареєструватися у Інтернет-магазині шляхом внесення свої даних .

2.2. Реєстрація проходить шляхом внесення Покупцем таких даних як: логін (його e-mail), пароль. Відповідальність за використання логіну і пароля несе Покупець.

 3. Персональна інформація Покупця

3.1. Приймаючи цю Угоду Покупець дає згоду на використання і збір інформації про нього відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», а також дає згоду Продавцю передавати, збирати, обробляти,  використовувати і підтримувати інформацію, зв’язану з Покупцем.
 
 4. Замовлення товарів в Інтернет-магазині

4.1. Покупець може оформити замовлення у інтернет-магазині Речі для малечі самостійно після реєстрації або зв’язавшись з працівниками магазину.
4.2. У разі відсутності товару, зазначений товар у замовленні анулюється, а покупець може вибрати інший товар.

4.3. Умови оплати та доставки товару описані в розділі “Доставка та оплата”. 

 5. Обмеження відповідальності Продавця

5.1. Продавець не несе не якої відповідальності за брак (помилки і неточності) виявлених у матеріалах і товарах, що містяться в даному інтернет-магазині. Продавець робить все можливе, для забезпечення достовірність і точність інформації про товари реалізуємі у інтернет-магазині Речі для малечі. Вся інформація і матеріали представляються на умовах “як є”, без гарантій, як явних, так і неявних.

5.2. Продавець не несе відповідальності за думки та висловлювання Покупців /Відвідувачів інтернет-магазину Речі для малечі, залишені як огляд або коментарі.


5.3. Продавець не несе відповідальність за можливі протиправні дії Відвідувача/Покупця щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Відвідувача/Покупця.

5.4. Продавець не несе відповідальності за втрати, збитки, або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв’язку з використанням або неможливістю використання інтернет-магазині Речі для малечі.

5.5. За втрату Покупцем/ Відвідувачем доступу до свого облікового запису, аккаунту (втрату логіна, пароля, іншої інформації) у інтернет-магазині Речі для малечі (https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua) Продавець не несе ніякої відповідальності


5.6. Продавець має право видаляти/змінювати розміщену у інтернет-магазині Речі для малечі інформацію, робити юридичні та технічні заходи для обмеження/припинення доступу до Інтернет-магазину Відвідувачів/Покупців які роблять (на думку Продавця) , проблеми у використанні Інтернет-магазину, або які порушують вимоги Угоди.